img-head

Služby

​​​​​​​serivces

Realitní služby

Hlavní náplní společnosti Slaks Company je činnost realitní kanceláře se zaměřením na prodej, pronájem a koupi nemovitostí - rodinných domů, bytů, pozemků, developerských projektů, včetně výstavby nemovitostí na klíč. Detailně se zabýváme komerční nemovitostí a vždy hledáme vhodné investiční projekty. V rámci realizace realitní činnosti vždy uskutečňujeme investiční poradenství a snažíme se co nejvhodněji vyjít vstříc zákazníkům.

Dále Vám naše společnost nabízí tyto služby:

  • Odhady nemovitostí
  • Poradenství a bezúplatná konzultace
  • Kupní smlouvy, včetně návrhu na vklad do KN
  • Investiční poradenství
  • Právní poradenství
  • Překladatelská činnost
  • Konstrukce a opravy na klíč
  • Kompletní nabídka stavebních prací
  • Financování a správa nemovitostí

Můžeme vám zajistit vhodné financování vybraných nemovitostí prostřednictvím bankovních ústavů s působností na území České republiky, ať už jde o hypotéky, stavební spoření, či jiné úvěry a finanční služby. Na Vaše přání můžeme provést veškerá majetková pojištění, realizovaná individuálně pro Vás, kdy si sami zvolíte nejvhodnější nabídku.

Služby poskytované zahraničním subjektům

Společnost Slaks Company již dlouhodobě spolupracuje se zahraničními partnery, kteří se vždy rádi a s přízní obracejí na naši společnost a vždy doporučují naše služby dalším subjektům, neboť si zachováváme dobré a jedinečné vztahy nejen při realizaci společných cílů, ale i po jejich dosažení.

Společnost Slaks Company dokáže zabezpečit ,,full service“, čímž si získala důvěru svých zahraničních partnerů, neboť disponujeme kompletní nabídkou stavebních prací, včetně konstrukcí a oprav na klíč.

Dále Vám můžeme zajistit veškerou poprodejní podporu, správu a údržbu nemovitostí. Vždy se na nás můžete obrátit s jakýmikoliv dotazy, kdy Vám poskytneme bezúplatnou konzultaci.

Díky zkušenosti Slaks Company v oblasti nemovitostí, využili mnozí zahraniční subjekty, našich služeb a investovali své prostředky nejen v ČR, ale i v zahraničí. Jsme jedni z mála společností, které Vám mohou pomoci s realizací a legalizováním podnikání na území ČR, včetně realizace investičního pobytu v souladu se zákony ČR a EU.


Developerské projekty

Od doby založení společnosti Slaks Company až po současnost se náš rozhled a zkušenosti v oblasti realitní činnosti značně rozšířili, a protože se neustále zdokonalujeme a sbíráme cenné zkušenosti a vědomosti, jsme nezůstali pouze u prodeje, pronájmu, či správy nemovitostí, naopak s rostoucí poptávkou zájemců, konkurencí na trhu a díky našemu úsilí se pouštíme i do akcí větších rozměrů.

Zpočátku jsme se soustředili na rekonstrukce a opravy objektů, a to včetně rodinných domů, ale po určitém čase a uvědomění se, že jsme něco vice než společnost zabývající se pouze realitní činností, jsme vykročili zdolávat další horizonty.

Cenné zkušenosti jsme obdrželi zejména ze stavby občanské vybavenosti a také rekonstrukcí/vybudování zdravotnických zařízení.

V současné době jsme schopni realizovat pro investory developerské projekty vysoké náročnosti a zároveň pracujeme nad vybudováním vlastních developerských projektů.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
fullname: phone: