img-head

Residence VÁNICE

Residence VÁNICE Residence VÁNICE
Residence VÁNICE Residence VÁNICE
Residence VÁNICE Residence VÁNICE
Residence VÁNICE Residence VÁNICE
Residence VÁNICE Residence VÁNICE
Residence VÁNICE Residence VÁNICE
Residence VÁNICE Residence VÁNICE
Residence VÁNICE Residence VÁNICE
Cena
Cena objektu 11 799 000
Poznámka Od 11 000 000
Provize Včetně provize
Lokalita
Okres Chomutov
Obec Loučná pod Klínovcem
Ulice skryto
č. domovní / č. orientační skryto
Informace o nabídce
Typ smlouvy Prodej
Číslo zakázky 0010
Datum aktualizace 15.07.2019
Kontakt makléře

Lilija Zemitanová,, DiS.

Poloha zadaná inzerátem je část města

Popis nabídky

Dominantou residence je obytný prostor s kuchyní a prosklenou jídelnou v prvním nadzemním podlaží, který je otevřen do galerie v prvním patře. Obytný prostor je prosvětlen i střešními okny a jeho celkový příjemný vzhled dokresluje krb s designovým schodištěm. Celý objekt je navržen jako uživatelsky velmi komfortní s přihlédnutím k horskému podnebí. Stěžejní prvek uživatelského komfortu je garáž v 1. NP, ze které se vchází do vstupní haly, která tvoří tepelnou clonu při vstupu do obytného prostoru s kuchyní i při vstupu hlavním venkovním vchodem. Přízemí dále disponuje příručním skladem a toaletou, do kterých se vchází také ze vstupní haly.

Druhé nadzemní podlaží slouží zejména jako odpočinková zóna. Z galerie je možný vstup do 2 oddělených celků, což zaručuje příjemné soukromí v případě pobytu návštěvníků. První oddělený celek je hlavní ložnice s velkým proskleným oknem, která disponuje vlastní koupelnou a toaletou. Druhou část odpočinkové zóny spojuje chodba, ze které je možné vstoupit do ložnice s velkým proskleným oknem, dětského pokoje a koupelny s toaletou.

Vnější povrch stavby je tvořen ze 3 prvků. Falcovaný hliníkový lakovaný plech do světle šedé barvy doplňuje bílá silikonová omítka a nepravidelný kamenný čedičový obklad. Moderní střecha s jednostranným sklonem je pokryta falcovaným plechem. Venkovní dlažba je z čedičového kamene skládaná „na divoko“. Moderní ráz domu podporují kvalitní hliníková okna a vstupní dveře s výbornými izolačními a bezpečnostními vlastnostmi včetně střešních oken s bezpečnostním sklem. Vstupní dveře jsou zabezpečeny čtečkou otisku prstů, která je integrována do dveřního rámu. Všechny stavební výplně jsou v energetickém standardu budovy A. Elektronicky ovládaná vnější stínicí technika na všech oknech zajištuje komfort a bezpečnost v každém ročním období. Vjezd do garáže uzavírají dvoustěnná sekční garážová vrata s tepelnou izolací, což oceníte hlavně v drsných zimních měsících.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry
Kontaktujte nás
*
*
*
fullname: phone: