img-head

Residence SNÍŽEK

Residence SNÍŽEK Residence SNÍŽEK
Residence SNÍŽEK Residence SNÍŽEK
Residence SNÍŽEK Residence SNÍŽEK
Residence SNÍŽEK Residence SNÍŽEK
Residence SNÍŽEK Residence SNÍŽEK
Residence SNÍŽEK Residence SNÍŽEK
Residence SNÍŽEK Residence SNÍŽEK
Residence SNÍŽEK Residence SNÍŽEK
Residence SNÍŽEK Residence SNÍŽEK
Price
Price object 12 000 000 (CZK)
Note Cena od 12 000 000
Commission Including commission
Location
District Chomutov
City Loučná pod Klínovcem
Street hide
house number / orientation number hide
Information about the property
Typ smlouvy Sale
Order number 0008
Date 09.05.2022
Kontakt makléře

Lilija Zemitanová,, DiS.

The provided location is part of city

Description

Dominantou residence je obytný prostor s kuchyní a prosklenou jídelnou v prvním nadzemním podlaží, který je otevřen do galerie v prvním patře. Obytný prostor je prosvětlen i střešními okny a jeho celkový příjemný vzhled dokresluje krb s designovým schodištěm. Celý objekt je navržen jako uživatelsky velmi komfortní s přihlédnutím k horskému podnebí. Stěžejní prvek uživatelského komfortu je garáž v 1. NP, ze které se vchází do vstupní haly, která tvoří tepelnou clonu při vstupu do obytného prostoru s kuchyní. Přes vstupní halu se stejně tak vchází i z hlavního vchodu, který je krytý závětřím (malou krytou terasou), což oceníte hlavně v zimním období. Přízemí dále disponuje příručním skladem a toaletou.

Druhé nadzemní podlaží slouží zejména jako odpočinková zóna. Z galerie je možný vstup do 2 oddělených celků, což zaručuje příjemné soukromí v případě pobytu návštěvníků. První oddělený celek je hlavní ložnice s velkým proskleným oknem, která disponuje vlastní koupelnou a toaletou. Druhou část odpočinkové zóny spojuje chodba, ze které je možné vstoupit do ložnice s velkým proskleným oknem, dětského pokoje a koupelny s toaletou.

Vnější povrch stavby je tvořen ze 3 prvků. Falcovaný hliníkový lakovaný plech do světle šedé barvy doplňuje bílá silikonová omítka a nepravidelný kamenný čedičový obklad. Moderní střecha s jednostranným sklonem je pokryta falcovaným plechem. Venkovní dlažba je z čedičového kamene skládaná „na divoko“. Moderní ráz domu podporují kvalitní hliníková okna a vstupní dveře s výbornými izolačními a bezpečnostními vlastnostmi včetně střešních oken s bezpečnostním sklem. Vstupní dveře jsou zabezpečeny čtečkou otisku prstů, která je integrována do dveřního rámu. Všechny stavební výplně jsou v energetickém standardu budovy A. Elektronicky ovládaná vnější stínicí technika na všech oknech zajištuje komfort a bezpečnost v každém ročním období. Vjezd do garáže uzavírají dvoustěnná sekční garážová vrata s tepelnou izolací, což oceníte hlavně v drsných zimních měsících.

Show more Hide description

Parameters
Contact us
*
*
*
lname: fname: fullname: